» Poradna » Programy

Error Number - 0x80040702 Description - Failed to load DLL FirewallInstantHelper Setu will now terminated

zdravim potreboval by som pomoc pri instalacii hry gears of war sa mi zobrazuje tato hlaska Error Number - 0x80040702 Description - Failed to load DLL FirewallInstantHelper Setu will now terminated mam windows xp professional servicccce pack 3

Odpovědi na otázku

poskodena instalacka?

zaujimave je ze mne to islo bez problemou nainstalovat ale kamaratovi to napisalo tu chybu

ja mam ten samej problem akorat pri odinstalovani chtel sem odinstalovat AoE 3 TWC abych to moch znovu nainstalovat a nejde to hodi to tuhle chybu

Úplně to samý chtěl jsem odinstalovat a znovu nainstalovat War Chiefs a při odinstalování stejnej kod chyby

Hele a na jakém OS jsi? Já reinstal Corel a to samý ....5x za sebou, mám WIN 10... Buď tato hláška , nebo na konci nové instalace "chyba scriprtu".. a jsem v pasti.....,Zlatá XPčka.... Poradí n ám někdo? ....M.