» Poradna » Programy

Error 18

Uz rok mam v PC XP i Ubuntu. Nikdy nebyl s nicim problem. Ale dneska se mi XP sekly, tak jsem jsem pocitac restartoval. Ale pri bootovani to napsalo "Error 18: Selected cylinder exceeds maximum supported by BIOS" a neslo nic delat. Vypnul jsem ho a zapnul a do linuxu se v pohode dostanu, ale Windows se sekne u loadovaci obrazovky. Ani z Ubuntu se do Windowsackeho oddilu nemuzu dostat. Nevite co s tim?

Odpovědi na otázku

test disku utilitou výrobce, prohlídka diskovým manažerem..

Nerozsteloval nekdo nastaveni HDD v biosu?

Ted jsem se dival do biosu a ukazuje velikost disku 82,3GB. Pritom to je pouze 80GB. Ale nikdo do toho nesahal. Pustil jsem to, prekonvertoval video, pustil, sekl se, restartoval jsem a uz to nenabehlo