» Poradna » Windows (a jiné OS)

Error: 0x80070057

Dobrý den,Pokouším se nainstalovat windows 10 na ssd. Při instalaci vidim ze na ssd je bude oddílů, na které však win nejde nainstalovat když je chci na formátovat zobrazí se mi error 0x80070057. Na internetu jsem našel, že mám tyto oddíly odstranit a pak vytvořit nový. Když chci ale tyto oddíly odstranit nahlásí mi to stejný error. Jak mam tento error vyresit?Předem děkuji za odpověd.Jan Grygar

Odpovědi na otázku

OPRAVA: Dobrý den,Pokouším se nainstalovat windows 10 na ssd. Při instalaci vidim ze na ssd je VÍCE oddílů, na které však win nejde nainstalovat když je chci na formátovat zobrazí se mi error 0x80070057. Na internetu jsem našel, že mám tyto oddíly odstranit a pak vytvořit nový. Když chci ale tyto oddíly odstranit nahlásí mi to stejný error. Jak mam tento error vyresit.

A čím je odstraňuješ?

Nevím jestli je to přesně ono, ale měl sem podobný problém (asi).Pokud máš více disků v PC, tak je všechny odpoj.Taky mi to nešlo nainstalovat - házelo to podobné chyby a nesmysly.Nech tam jenom systémové ssd a až nainstaluješ OS, tak je připoj zpět