» Poradna » Programy

Error - není to registrem ? jak se toho zbavit ?

Dobry den, pisu sem zda nekdo neprisel do styku z obdobnym problemem a nevedel by poradit. Mam system win vista 32-bit. Zjistil jsem pri praci a v programech (Corel, ilustrator, word, photoshop) pri otevirani souboru z adresare s strasne pomalu nacitají složky v okně otevřít napr. adresar nazvem Renault "v okne otevrit" se soubory načítaji cca az tak po 1 minute. Pokud ale zmenim nazev adresare treba na renault_1 tak se soubory pri otevirani zobrazi ihned jako u ostatních adresaru s ruznymi jmeny. Tak jsem si rikal ze asi v adresari renault je moc souboru ale jak jsem psal staci zmenit nazev adresare a soubory se nactou do okna otevirani ihned. Vymazal jsem adresar s nazvem renault vytvoril novy renault a zkopiroval jine soubory a porad se to chova stejne pomalu se načtou soubory. Kdyz adresar ale zkopiruji na jiny externi disk tak se adresar a v nem soubory nacitaji do okna otevřeni v pořádku "ihned". Zkousel jsem sobory v adresari otevirat jak ve wordu, tak corel ilustrator .... (soubory jsou v cdr a ai). Ve wordu jsem to zkousel abych vedel ze to neni chyba ani Corelu ano Ilustratoru ale asi vec Windows, zkratka se mu nelibi nazev renault a ja nevim jak se toho zbavit . Zkousel jsem i program Ccleaner na vycisteni registru ale zatim nec nepomohlo a uz se chova takto divne "pomalu" dalsi adresar s nazvem data Dekuji za rady zkusenosti Jirka jeste tady odkaz rad ktere ale nepomohli ... vse jsem vyzkousel ....

Odpovědi na otázku

sfc -scannownebohttp://www.howtogeek.com/howto/windows-vista/add-t... nebonastartuj z insatanacky windous a zadaje opravu systemu