» Poradna » Programy

EPSXe program přestal pracovat HELP

Dobrý den, dnes jsem si stáhl ePSXe a stáhl jsem si na ní pár her. Konkrétně 10. 2 hry z těch 10 mi jdou a ty zbylé hry mi nejdou. Takže jen 2 hry z 10 mi to rozjede. Napíše mi to program přestal pracovat. Nevíte kde může být problém? Hry spouštím přes Run ISO a používám verzi 2.0.2. Hry jsou zakončené na .bin a některé na .bin.ecm.

Odpovědi na otázku

Poradí někdo pls?

Zkusil jste změnit verzi na 2.0.5 nebo 1.9.0? Nebo změnit bios či změnit video nastavení