Epson stylus c66 a windows 7.

Ahojte mam tlaciaren epson stylus c66 ktora doteraz bezproblemo fungovala na windows xp.Ale teraz som si kupil nove suciastky do pc a nainstaloval windows 7.Ale co nezistim ze ovladace pre windows 7 a ani vista niesu.Tak t skusim s ovladacmi pre windows xp.A tu nastav problem...ovladace naistalujem.VSetko v pohode.Ale ked uz chcem nieco tlcit tak mi talciaren akoby tie ovladace vobec nebrali...alebo inac povedane.....skratka nefuguju.Ovladace sa spustia ale vobec mi v nich neukazuje stav farby v toneroch atd.Ale potom ak odkliknem TLACIT, tak sa s tlaciarnou nic nedeje.Cize mi nejde nic vytlacit.Prosim vas ak by ste mi vedeli nieco ohladom poradit tak vam dakujem.

Odpovědi na otázku

mno, ja tu vidím dokonca driver na 64bit. vistu
http://driverscollection.com/...

To vypadá jako dost dobrý a užitečný web. Ukládám do záložek