» Poradna » O Živě.cz

Epson l365 wi-fi

Dobrý den, zakoupil jsem výše zmiňovanou tiskárnu a dostal jsem se do bodu, kdy si nevím rady jak dále. U starého canonu mg5650 jsem byl zvyklý, že tiskárna vytvoří wi-fi síť přes kterou s pc nadále komunikuje. Epson mě vede cestou skrz přístupový bod (router) a o to nestojím... Lze vůbec u tohoto typu vytvořit WI-Fi na tiskárně a komunikovat skrz ní? Díky

Odpovědi na otázku

Návod k použití nemáš? Ale jinak je standard, že tiskárna se přes WiFi připojuje ke stávajícímu routeru, ne že by vytvářela vlastní WiFi síť. Takže u té staré tiskárny to byla nejspíš výjimka a ta nová to umět nebude.

Spíš si myslím, že ta nová má slabou wifi. Notebook jsem na ní položil a na chvíli se mi objevila skrytá síť se skoro žádným signálem.

To určitě ne. Není důvod, proč by měla vysílat skrytou síť. A když máš ten návod, nešlo by ho přečíst?

Mno, to by ho museli napsat správně. Dělám to podle nich a bez úspěchu.

si si si jist že není chyba v tven chápání, glutaman ek zavání éčky

=) myslím si, že ne. Ono na tom zmáčkněte tlačítko Wi-Fi po dobu 3 sekund dokud nezačne blikat není moc, co pokazit... A tiskárna se prostě nespáruje s počítačem.

když je ten návod tak krátký ofot a dodej

dwn.alza.cz/manual/6421Nakonec se to chytlo asi na 20x pokus. Jen jsem dané tlačítko na wifi stisknul dříve než jsem dle programu měl. Je to teda přes router. Myslel jsem si, že to má vlastní wifi, protože při tisknutí wifi-logu byl název sítě EpsonNet. Provedl jsem defaultní nastavení a vše se přemazalo -> žádní síť nastavena nebyla. Zkoušel jsem další pokusy... Věděl jsem už nazpaměť, co a jak tak jsem to prováděl dopředu a nakonec se to chytlo. Jen mě štve, že na W7 instalace crashuje. Na W10 běží.

Návod mám. Jejich CD na W7 crashuje a W10 funguje.