Epson L365 - končí životnost podložky pro zachytávání inkoustu tiskárny.

Hoj, prosím o info jak lze vyresetovat u tískárny EPSON L365 hlášku o konci životnosti podložky pro zachytávání inkoustu. Tiskárna netiskne. DíkyBorek

Odpovědi na otázku

Nejlépe výměnou podložky pro zachytávání inkoustu :)

telatům vstup do diskuze zakázán.

nemyslím si, že jen to bez nějakého softwarového zásahu pomůže

nezajímá nás, co si myslíte, jen to, co opravdu víte.

Vymeň podložku , je plná odkvapkaného atramentu . Epson ťa chráni , nebuzeruje !

Bohužel nás nechrání, ale evidentně buzeruje. Včera, tj. 12.10.2020, se mi též objevila zde popisovaná hláška. Po vyjmutí zásobníku odpadního inkoustu jsem zjistil, že buničina je sice černá, ale naprosto funkční a SUCHÁ. Tak že by pojmula minimálně ještě jednou tolik inkoustu.To jen tak na okraj...

jestli je k tomu přístup zkus ten atrament odsát injekčí stříkačkouV HP také problémy nemáme v kotvišti vozíků s náplněma

Na YouTube je několik návodů, jak provést reset počítadla odpadního inkoustu:https://www.youtube.com/watchAle samotný reset nedoporučuji, při přeplnění se dočkáte inkoustu na stole, ideální by bylo "podložku", na které se zachytává odpadní inkoust vyměnit, nebo aspoň co nejlépe vyčistit. Náhradní ink pady se dají koupit u číňana:https://www.aliexpress.com/w/wholesale-epson-l365-in...

Mám Epson XP 610 mám ten samý problém - skončila životnost podložky pro zachytávání odpadního inkoustu.... kde se to dá sehnat? Nejsem schopná nic vygooglit.... Epson jsem kontaktovala, ty mě poslali do ... že je po záruce... dali mi číslo jinam, tam mi dali email a nikdo nereaguje, ale předpokládám, že originál bude stejně drahý, jako nová tiskárna, aby se peníze točily.... chci to vyřešit replikou, ale jak?! Díky

Je to tady:https://www.2manuals.com/product_info.phpfunguje to a zkoušel jsem to na své l386

Klíč k programu kupovat nemusíte. Stačí zadat do políčka pro klíč "trial".

Pecka! Moc díky za pomoc, a opravdu - klíč není nutno koupit, jen dáte do kolonky "trial" díky za záchranu tiskárny.. prozatím, uvidíme za jak dlouho se ozve znovu :)

Prosím o radu, mám EPSON XP 600. Naskočil titulek "Skončila životnost na odchytávání odpadu" a tiskárna nefunguje. Co mám udělat? Děkuji Jelínek

Tady je k tomu nějaké videohttps://www.youtube.com/watch

Dobrý den. Je možné zveřejnit adresu stahování - nemohu přečíst.Díky Jana.

Není třeba nic měnit, pouze vodou umýt molitanové podložky, vysušit, dát zpět a pomocí programu vyresetovat stav počítadla. Někdo to prý dělá i bez vyčištění molitanových podložek, ale hrozí vytečení inkoustu. Reset se provede pomocí programu WicReset. První reset je zdarma, odkaz na stažení zde - https://www.2manuals.com/product_info.phpvýborná věc, už jsem chtěl tiskárnu vyhodit, ale naštěstí to neudělal:)

Zdravím, zkoušel jsem to, funguje to. Cena 1 ks klíče 235 Kč. Upřímně si myslím, že značka EPSON potřebuje získat od lidí více peněz. Proto ta nesmyslná funkce. Počitadlo jsem vyresetoval a podložku vyčistil a můžu tisknout dále. Každopádně mně tento "osobní" servis zklamal. Dokonce se i tisk zlepšil a barvy jsou opět skvělé. Respektive posláno 235 za něco, co zpravilo 16 čísel jako klíč za 235 Kč.Výrobci EPSON, zklamali jste mě

Prosím pěkně, můžete pro tiskárenské analfabety popsat nebo vyfotit, kde ta podložka vězí? Nedokážu jí identifikovat. Sorry jako a díky velmi. Veve

Funguje super, sice za 10 USD, ale jiná cesta není. Díky

Chci si přečíst rady ostatních.josefka

1. HW část. Na zadním panelu je jediný vrut, tak ten odšroubovat a vyjmout nádobku na zachytávání inkoustu. Uvnitř jsou "pijáky" do kterých stéká nepoužítý inkoust. Tak ty pijáky vyměnit nebo aspoň odsát z nich inkoust - třeba ubrouskama. (Bacha strašně to špiní - gumové rukavice?).2. SW část. Je třeba resetovat počítadlo "Waste ink pad counter". To jde pomocí speciálního programu, zde již výše zmíněného Adjprog.exe. Stačí připojit tiskárnu přes USB (po síti nefunguje), zadat typ tiskárny a vyresetovat počítadlo "Waste ink pad counter". Vypnout/zapnout tiskárnu a měla by zase normálně tisknout."Waste ink pad counter" je vlastně nějaký počítadlo vycákanýho inkoustu do nádobky odpoadního inkoustu. Když ho bude moc, tak začne z tiskárny vytékat a to nedělá dobrou reklamu. Tak to výrobci omezili takto.

https://www.youtube.com/watch - sama jsem si to dnes vycistila a funguvalo to, jak na ti viz video

Čo robiť? Epson L365 - končí životnosť podložky tlačiarne

Najlepšie je čítať zhora, všetky rady, s pomocou ktorých je možné problém napraviť, sú tu aspoň 5x zopakované.

Vidím, že otázka je staršího data, přesto přidávám svoji trošku do mlýna, třeba se hodí někomu, kdo se sem dostane stejně jako já přes vyhledávání.Také jsem před delší dobou (1/2 roku) dostal varování od jedné epsonky a včera od druhé (L800 a L550). Tak jsem se tím tentokrát zabýval. Zatím to bylo varování, že se blíží konec, kdy tiskárna opravdu odmítne makat je otázkou. Resetovač stavu snad na všechny epsonky (ale pro každý typ nebo několik typů zvlášť) se dá stáhnout zde: https://www.waredata.com/tag/epson/ jinak na youtube i jinde je spousta videí na toto a příbuzná témata.Koukal jsem, že nový lapač inkoustu stojí od 10€ výš (do zhruba 60), přičemž jdou k dispozici jak komplet, tak jen ten savý materiál případně i sada 1+1. Vše teda na pochybných strábkách typu ali nebo amazon, přičemž s nákupy tam zkušenosti nemám. Ale nejsou to nijak závratné částky i kdybych počítal 7€ poštovného. Zároveň jsem u L550 otevřel ten lapač inkoustu. Nevypadá nijak zvlášť nasyceně, respektive ještě se do něj docela dost vejde. Tiskárnu zatím provozuju bez něj. čtyřvrstvý ubrousek, který jsem pod tiskárnu do oněch vylučovacích míst dal, po dni provozu a jednom čištění obsahuje takovou větší kaňku (tak 6 cm v průměru), takže to asi nebude tak závažné. Nejvíc udělalo to čištění, po tisku se tam neobjevilo skoro nic.Teď jen řeším, jestli to jen vyresetovat nebo jestli to i nějak vyčistit a případně jak. Jestli jen vysušit, nebo i vypláchnout (případně čím jestli vodou), nebo ještě rozebrat a vypláchnout a vysušit rozložené. Že by mi inkoust přetekl, toho se nebojím, v té nádobě je místa víc než dost i kdyby ten savý materiál nepřijmul už ani kapku. Navíc na stole mám sklo, takže i kdyby inkoust přetekl, tak se nic neděje, úklid by nebyl nijak náročný.

Klíč k Wicresetu je na allegru k dostání za Kč 140,-.Funguje to.

How to fix Epson l3250 printer all lights blinking problem & Service Required Solution & Download link:<a href="https://www.shivaminfotech.info/2023/11/epson-l3250-reset... " rel="nofollow">Epson L3250 Resetter</a><a href="https://www.shivaminfotech.info/2023/11/epson-l360-resett... " rel="nofollow">Epson L360 Resetter</a><a href="https://www.shivaminfotech.info/2023/11/epson-l210-resett... " rel="nofollow">Epson L210 Resetter</a><a href="https://www.shivaminfotech.info/2020/07/epson-l380-resett... " rel="nofollow">Epson L380 Resetter</a>