» Poradna » Programy

Epicgames launcher

Zdravím, snažím se na počítači (Acer Aspire ES14 (ES1-432-C843)) zprovoznit launcher Epicgames. Nainstalování je v pohodě, ovšem pokud se ho pokusím spustit, tak se nic nestane, vůbec, žádná chyba, žádné varování - nic. Psal jsem na podporu, ovšem tam sedí nějaý mimozemšťan, který se mě obratem zeptal na parametry mého Macu a na login z Fortnite. -_- :D Tak jsem mu napsal, že nic z toho nemám a od tý doby nic. Zkoušel jsem to nějak vydumat - prý by za to mohli moci grafické ovladače (podle jejich helpu), ale aktualizoval jsem co jsem našel a nic - vše aktuální. Dále nevím, zda to nějak nekicá na tom, že némám úplně 100% aktuální systém, ovšem vzhledem k tomu, že mám SSD 32 GB a 28 z toho zabírá ctihodný windows, těžko mu můžu poskytnout dalších 8, jak si žádá :D. Co mám tedy dělat? Jako vyloženě ho nepotřebuju, ale dnes jsem si koupil u nich The Walking Dead - The Final Season a ještě jsem z nich nevypáčil, zda to pustím jen přes ten jejich launcher nebo zda dostanu nějaký klíč jinam (Steam, Origin atd.) Upřímně mi přijde divný, že to utáhne hromadu her a nějaký launcher ne, ale... Díky za pomoc :)

Odpovědi na otázku

Zkus ten launcher reinstalovat a pokud to nebude fungovat, tak máš smůlu, pokud nechceš reinstalovat celý počítač.

To už jsem zkoušel...

A co to máš za W10, že ti zabírají 28 GB? Mám něco podobného (Trekstor) se stejným eMMC (SSD) 32 GB a W10 mi zabírají cca 12GB. Vyčisti si disk, třeba pomocí https://guide.mople71.cz/cs/wnt/duster.phpJo a hru spustíš jednak v launcheru a jednak Ti po instalaci dá na plochu ikonu hry, která spustí automaticky launcher a z něho hru (podobně jako třeba u Steamu).

Jo, jenže já nespustím Launcher a když ho na jiném (půjčeném) PC spustím, tak tam je jen "owned" ale možnost intalace žádná...