» Poradna » Programy

Epic Games

Dobrý den, Mám dotaz, jde o ukládání pozic her na cloudu u Epic Games. Mám stejný účet na notebooku v práci i na PC doma. Problém je v tom, že co ve hře odehraju doma a uložím, se mi neprojeví na notebooku v práci a naopak ať hraju na Epicu jakoukoliv hru. A přitom mám cloud save zapnutý. Na Steamu,Uplay,GOG atd je vše v pohodě tak já nevím

Odpovědi na otázku

Tak si to kopíruj na flashku. Tam máš jistotu v tom co si přenášíš.

Kde si epic ukládá savy ke hrám? Zkoušel jsem hledat savy při instalaci nového windows ale nenašel jsem. A když jsem z Program files zkopíroval celou hru tak tam savy nebyly..

Tak už jsem na to přišel,Epic Games nepodporuje ukládání na cloud u všech her které prodává vůbec nechápu proč a já mám na epicu zrovna ty co nepodporuje

Ani Steam to nepodporuje u všech her.Můžeš to zkusit obejít synchronizací souborů hry přes nějaké cloudové úložiště viz https://blogistak.wordpress.com/2013/12/27/synchronizace-...