» Poradna » Programy

Epic games - stažení knihovny

Dobrý den,Potřebovala bych poradil. Používám epic games, kde mám v knihovně koupené hry. Koupila jsem si nový počítač, a když se přihlásím na nový na svůj účet, knihovna je prázdná. Na starém pc jsou hry stále uloženy. Nepřenáší se mi knihovna kvůli tomu, že jsem jedním účtem na dvou PC? Nebo nevíte v čem je prosím problém? Děkuji za rady :)

Odpovědi na otázku

Niečo máš asi zle. Knihovňa nie je viazaná na PC, ale na účet. T.z. môžeš mať Epic Launcher na 100 počítačoch a všetky používajú JEDEN účet - ktorýkoľvek PC zapneš a prihlásiš sa - knihovňa sa musí zobraziť.A div sa svete - ja môžem na 4 zariadeniach spustiť Epic Launcher a na všetkých je jedna a tá istá knihovňa. Ovšem - hrať pod účtom môžeš len na jednom PC.

je to tak

Možná neví, že ty hry musí ještě na každém PC znovu nainstalovat. Ale knihovna musí být pochopitelně stejná...

Ne nutne (lepe receno, knihovna stejna bude, ale jeji zobrazeni byt nemusi), muze mit napriklad zapnuty filtr na pouze nainstalovane. Teoreticky je tech moznosti vic, ale ja Epic Games neznam, takze nemohu radit. Kdybych chtel tazatelce simulovat internetovy vyhledavac, tak ji poslu na prvni odkaz z meho: https://www.epicgames.com/help/en-US/epic-games-sto...

Ano, hry jsem si znovu našla a když je chci instalovat, chce to platbu. Měla jsem tam stažené většinou hry, co byly v akci zdarma. Je možné, že bude problém v tom?

Ted bych vam nerad poradil neco, co vsechno nevratne rozbije, ale neni treba napred hry odinstalovat na starem PC nebo se tam alespon odhlasit z Epic Games?

Pokiaľ ich už máš v knihovni (aj tie FREE, čo teraz sa už musia kúpiť) - NEPLATÍŠ nič. Ak si vo svojej knihovni - vidíš zoznam hier a pod nimi je len Instalovat. Ak klikneš na danú hru vyskočí len Install Cancel a vyššie Browse - to na to, aby sa určilo miesto u teba, kde nainštalovať.Mám niekoľko hier u Epicu tiež takto v "akcii" - a presne tak mi to ukazuje - žiadna platba, kúpa!!!Pokiaľ ti vyskakuje na odkúpenie - tak si v Store!!! A pokiaľ aj takúto hru (čo máš v knihovni) vyhľadáš v Store - dole ti vyskočí Owned (Vlastnené).

Na novem PC se samozrejme musite prihlasit taky na ten puvodni Epic ucet. Novy ucet je k nicemu, protoze na nem zadne hry logicky nejsou.Az se prihlasite na puvodni Epic ucet, v knihovne budou Vase hry, budete je moci nainstalovat a hrat.

Ano, na nové PC jsem se přihlásila na ten stejný účet, jako mám ve starém.

Jak tu padlo, je třeba se příhlásit tím původním Epic účtem - pak vše pojede ok (nejspíš došlo k záměně typu přihlásšení, google, fb, custom,..)

matematika