» Poradna » Programy

Epic game chyba LS-0009

Neřešil někdo podobný problém, všechny hry chce epic nainstalovat znova. Luncher tvrdí not installed, přitom hry jsou na disku a pokud je chci znova nainstalovat tak složku s hrou musím vymazat. Včera jsem dotáh znova civilizaci a dnes je opět not installed.

Odpovědi na otázku

Já se včera asi 2 hodiny nemohl vůbec přihlásit. Vypadá to, že mají nějaké technické problémy. Snad to dají dopořádku..

EPIC byl včera relativně dlouho "dole". updatovali.Co když tu hru nepustíš přes epic launcher, ale přímo?

Přímo většina znich jde.

tak na to dlab a spouštěj je přímo a přeinstaluj jenom to co nejde ;)