» Poradna » Web a internet

Epic - prohlížeč

Zdravím komunitu na Živě..Má někdo zkušenosti s prohlížečem Epic?Dnes jsem si ho nainstaloval na zkoušku a překvapilo mne, že nastavení je v Češtině a vypadá velmi zajímavě. A můj dotaz zní, zda s tímto prohlížečem má někdo větší zkušenosti a jestli je bezpečné ho používat.Děkuji.

Odpovědi na otázku

Epic = nová verze Chromia => Chromák bez molochovitých a špionážních funkcí.Plně použitelné; rozhodně svižnější a spolehlivější než Chromák.Na tohle by ses neměl ptát:"bezpečné ho používat"Odpovím Ti otázkou:Je bezpečné používat pilu?Každý nástroj může být nebezpečný v nešikovných rukou.Prostuduj si FAQ:https://mople71.cz/faq/adv.html

nektere ty veci v tom FAQ jsou hodne vtipne, celkem by me zajimalo, zda autor pracuje v oboru bezpecnosti. Hlavne, ze si na to dal copyright.

Ano, špičkový odborník.Je obdivuhodné, že se mu podařilo sdělit složitou odbornou problematiku jazykem BFU, aby tomu rozuměl každý.

Alternativy Chromu nemusí být bezpečné viz https://www.howtogeek.com/108384/6-alternative-brow...

Bezpecne to neni, je na verzi 55, pricemz aktualni stabilni je 57.