» Poradna » Notebooky

Enter Current Password

Upgrade BIOSu v Acer TravelMate Spin B118-RN ze stránek Aceru mi zablokoval přístup do BIOSu a nemohu to nijak překonat. Stalo se to také někomu? Má někdo nějaký vyzkoušený způsob, jak se přes to dostat? Řešení typu: "Zaplať Aceru 640,-Kč a oni ti to možná odblokují" neberu.

Odpovědi na otázku

skús zadať 3x po sebe nejaké neplatné heslo,a ak sa bude dať softwarovo odblokovať,tak po treťom neplatnom pokuse by sa mala objaviť tabulka s kodom,ktorý zadaj tu https://bios-pw.org/ a dostaneš odblokovacie univerzálne heslo,pokial sa po treťom zadaní nesprávneho hesla nezobrazí tabulka s kodom,tak bude nutný odborný servisný zásah u výrobcu notebootu....

Než jsem se zde zeptal, tak jsem vyzkoušel vše možné. A Tebou navrhované řešení bylo prvé. Nic nefungovalo, takže mi to začalo připadat jako 'výpalné' Aceru. Proto jsem se zde i ptal, zda někdo náhodou nemá podobnou zkušenost.