ENERMAX vs. CORSAIR

Zdravim, vybírám mezi zdrojem Enermax PRO82+ 525W www.alfacomp.cz ... a Corsair Power Supply HX520 520W www.alfacomp.cz ... ... Máte někdo zkušenosti s těmihle zdroji ? Který je tiší ? Který byste poradily ? K sestavě AMD Phenom X3 8650, Asus M3A78-T, ATI 4870, A-Data Vitesta (2x2Gb) ?

Odpovědi na otázku

ten corzair je tisi, ale zvolils slaby model minimalne 550w lepe 600w. doporucuji ten phenom taky neni zadny sporilek proudu.

Těch 520W by mělo stačit

A to bude mít ještě rezervu zhruba 120W...

Ten Corsair 520W je vyrobok Seasonic,teda uplna spicka v zdrojoch.

Enermax patří taky k těm lepším ...

Sú to vyrovnané zdroje, ale Enermax je podľa mojich skúsenosti štatisticky viac poruchový než Corsair. Okrem toho je Corsair na rozdiel od tohto Eneru modulovateľný, čo je jednoznačná výhoda. Modulovateľné Enery sú označované ako MODU.

Toho Corsaira mam, je paradne tichounkej a jsem s nim spokojen.

ja mam enermaxa 525w pro a taha 4 jadro intel + serepeticky okolo a gtx 280.No proste tichy a tahne jak vůl.

ten corsair je skutecne tichy a polehlivy (pokud vsak clovek nepadne na tu blbou serii (pred rokem) - mirne piskani pri vetsi zatezi 5V vetve, po opetovnych reklamacich a vymene za kus z jine serie absolutne OK...)

Spis koukni na delku zaruky - Corsair ma 60 mesicu (5 let )

Ja mam Corsair vx 550 a som s nim nadmieru spokojný. Myslím že značku už nezmením. Je nádherné tichunký a ťahá ako diví. Z Corsairom nespravis zlu kupu

Tak asi půjdu do Corsaira.

A nebo co ještě zdroj Enermax Liberty 500W DXX www.alfacomp.cz ... ?

a co Seasonic?

a čo s ním ?