» Poradna » Počítačové sítě

EMule-možnost poslechnout si soubor při stahování

Existuje možnost si v eMule poslechnout si stahovanou MP3 třeba v půlce stahování,abych se přesvědčil,zda stahuji tu pravou,co potřebuji.Jako to funguje třeba u Kazaa Media Desktop. Dík

Odpovědi na otázku

Sem vůl,už to mám.Složka incoming.

Omyl ! Nemáš to !!!V podadresári C:\Program Files\Emule\Incoming sa nachádzajú iba finálne stiahnuté súbory. Sťahované súbory sú v adresári C:\Program Files\Emule\Temp ( ak si nechal defaultné nastavenia pri inštalácii... )

no tak samozřejmě....

Já vypnu eMule a otavřu to ve Windows Media Playeru. Mám tam .part soubory uloženy v Seznamu stop. ale jdou přehrát jen soubory u kterých je stáhnut začátek, což je v eMule obtížnější, ale dá se zapnout v Options - Soubory - pokusit se nejdříve stáhnout první...