» Poradna » Programy

Emulátor skrz cd

Zdravím rád bych se zeptal když mám hru na Xbox 360 na cd mužu použít emulátor a hrát to na počítači?

Odpovědi na otázku

"Emulátor skrz CD"? Mimochodem - proč to nevyzkoušíš?

kamarád se mně ptal jestli nechci nějáké staré hry na xbox a já nemám xbox :) tak jsem mu řekl že mu odpovím zítra

Tak si nainstaluj emulátor "skrz" a vyzkoušej

teda nevím jak to pude s xboxem ale PS cd nejde :)

Buď pude nebo nepude

Hypoteticky by to jít mohlo.

Emulatoru vic, nejdoporucovanejsi je asi Xenia. Tak ji zkuste.

Emulátor skrz CD? Jako že bys do počítače strčil emulátor CD mechanikou?

Takže hledáte emulátor XBOX360 na PC.Buďte v klidnu, není. Není to sice téma které by neexistovalo, ale neslyšel jsem o žádném projektu emulace next gen konzolí na PC byl dokončen.

Neslyšel jsem => neexistuje?Co Xenia?

No xenii rozhodně nepovažuji za dokončenou, musí se do toho implementovat každá hra, není to univerzální emulace, jako že strčím jakoukoli XBOX360 hru a hraju...

tak jo, kolegové ví víc https://xenia.jp/nicméně nepřišlo mi to jen tak použitelné, navíc to umí jen konkrétní hry, nejde do toho dát každou.https://xenia.jp/compatibility/tady je seznam her, to co je označeno jako playable bude hratelné, ale otázkou je zda tam nebudou třeba chyby v grafice a jiné bugy...ale na hraní Zumy, Wolfstain 3D, Doom I, Sonica atp to je asi zbytečné řešit takto... Velké hry... GTA, Witcher, Tomb Raider atp... ne tohle na tom zdaleka nepoběží a až by to jednou běželo tak by to vyžadovalo HW násobně silnější než na hraní samotné PC verze hry.