» Poradna » Web a internet

Emailová schránka

Zdravím,neznáte nějaké zdarma emailové schránky pro USA bez nutnosti zadávání stávajícího emailu a tel. čísla?Něco s rychlou registrací nejlépe. Díky

Odpovědi na otázku

i što takóje "pro USA" ?

mel by jit yahoo a microsoft (live), zalezi na duveryhodnosti

Takže v tomto případě jsou s důvěryhodností na štíru oba dva.

Všechny freemaily jsou na tom s důvěryhodností přibližně stejně.

A z jakého důvodu nemůžete používat stejný Gmail jako pro Babišstán?

To by mě taky zajímalo. Kolega z USA naopak používá mj. 'emailovou schránku pro ČR' na seznam.cz.

Vyborna postovni sluzba. Pro "normalni" pouziti zdarma. A hlavne je dobre zabezpecena. Ale vse je zde:https://protonmail.com

Jenže to zdarma má velikost 500 MB. A pak za víc místa brutus pálka měsíčně. Zatím nemají vydumaný aspoň POP3. Dojíždím předplatné tady https://runbox.com/ Mejl jak má být, ale poslední dobou se mě množí případy, že zdejší hostingové služby mají blbě nastavené servery a poštu vrací, takže na mejlování se zbytkem světa vynikající, ale ve zdejším Banánistánu někdy problém v rozhodujícím okamžiku.

Ad "nemají vydumaný POP3"... To asi proto, že základním smyslem PROTONMAIL-u je "end-to-end encryption", s čímž asi POP3 tak nějak "nepasuje"...

Že ty budeš fungovat na woknech? To se pak nedivím, že vám POP3 s "end-to-end encryption" nepasuje.

A proč si nenastavíš v Googlu nebo Windowslive/Outlook.com jako zemi a region USA?