» Poradna » Web a internet

Email

Dobrý denUž od včerejška mi na email chodí kvanta emailu od MAILER-DAEMON@seznam.cz(Vaše zpráva pro <judy_geoff@theedge.ca> ze dne 30.04.2013 nemohla být doručena.Zpráva je přiložena.You message for <judy_geoff@theedge.ca> from 2013/04/30 could not be delivered.It's attached below.Důvod / Reason:---------------5.7.1 Zprava je oznacena jako spam.Permanent Failure - Delivery not authorized, message refusedFragment původní zprávy:------------------------My friend Pam Chatfield http://abc-toulouse.fr/images/stories/icones/gop... Přišlo mi jich už okolo 100 prosím nevíte co s tím mám dělat ?

Odpovědi na otázku

dát do spamu ??? od toho jsou filtry

To je dobrej radič.Jako poradit vypni si zvonek, když na tebe zvoní hasiči, že ti hoří střecha..

Poviem to asi takto - od teba odchádzajú e-maily, o ktorých ani nevieš - preto ti prichádzajú odpovede o nedoručení. Skontroluj si, či nemáš PC nakazený malware, spyware, adware - vyzerá to na SPAMrobot - zombiePC

Jojo, z počítače tazatele odchází nevyžádané maily.Je nutná očista.