» Poradna » Web a internet

Email v telefonu huawei p9 lite mini

Dobrý den. Mám problém s emailem v telefonu huawei p9 lite mini. Login i heslo mám správně a server mám nastavený na POP3, tudíž přihlášený jsem ale nezobrazuje se mi nejnovější doručená pošta. Zobrazí se mi jen měsíc staré zprávy a někdy i žádné. Nemohl by mi někdo prosím poradit?

Odpovědi na otázku

A nestahuješ to přes ten POP3 i někde jinde?

Pravděpodobně jsi je už stáhl v jiném zařízení. Nepoužívej archaický POP3, ale moderní IMAP, který ti bude udržovat stejný stav zpráv ve všech zařízeních.

Jo, už mi to funguje. Díky moc

rozhodně používej IMAP a jestli ti jde o jiné poskytovatele než např. Gmail, tak doporučuju aplikaci K9 mail:https://play.google.com/store/apps/details

kopila jsem teefon restarovala porad to chce jiny mejl