» Poradna » Windows (a jiné OS)

Email od Microsoftu nepříjde (ověření apod.)

Dělám si účet u Microsoft, kde se ověřuje i můj email na který Microsoft odesílá kód. Na email čekám už hodinu a stále nic.Mám @seznam.cz a díval jsem se do všech složek (doručená, hromadná i spam). Nikde žádný email není.PS: email jsem zadával opravdu správně.

Odpovědi na otázku

Psal jsi spravnou adresu - BillGates@microsoft.com? Mozna zrovna nesedi u kompu aby hned odpovedel, jeste chvili pockej..

Ne, zadával jsem tam tvůj email. No samozřejmě jsem tam dával svůj vlastní email.

Tak to ti neporadim. Nebo tam nainstalu ten Linux nebo jak se to jmenuje to by melo byt zadarmo bez overovani u Microsoftu

Tyto generované maily od MS mají nekorektní hlavičky, které paranoidnějši antiviry na mail serverrch nepustí. Na našem serveru jsme to řešili přidáním do whitelistu, jak to má seznam nevím.

dle zkusenosti seznam nema tuseni, co znamena whitelist/blacklist

@seznam.cz , hm kde bude asi zakopaný pes ? Potvrzení od Steamu na seznam.cz buď přijde za několik hodin nebo vůbec. Nebo registrace na různé klikací hry či fóra také seznam občas blokuje.Napiš na podporu seznamu, třeba budou vědět co s tím.

Můj odeslaný e mail nepřijde na centrum,cz,nebo přijde jen nekompletni-chybi tam třeba-zobrazit