» Poradna » Web a internet

Email - přístup k logům

Zajímalo by mě, jaké má kdo zkušenosti u různých poskytovalů emailových služeb (např. Seznam, Google) s přístupem k logům. Na Seznamu mi v chatu sdělili, že informaci týkající se IP logů (přihlášení k schránce) neposkytují, anebo jen orgánům činným v trestním řízení v souvislosti s nějakým šetřením. Ví někdo, jak je to u jiných poskytovatelů emailových služeb? Případně moc díky za vysvětlení/poučeníDavid

Odpovědi na otázku

Neposkytuje to nikdo. Jedině na vlastním hostingu.

Ty se nudíš: https://www.zive.cz/poradna/gmail/sc-20-cq-69... ?! Neměl by ses raději učit?!

Hned jsem si na tu diskusi vzpomněl, když jsem četl název téhle diskuse. Tazatel si očividně vymýšlí neexistující problémy. Asi si myslí, že nemáme nic lepšího na práci než ho bavit tím, jak mu zbytečně odpovídáme.

Kdyby se obtěžoval sdělit, o co mu vlastně jde, tak by se třeba dalo poradit, ale on řeší zjevně nějakou naprosto blbost a nechce se tím chlubit.

Neřeší nic. Sám to píše: Zajímalo by mě... (česky - k ničemu to nepotřebuju, ptám se jen ze zvědavosti).

Na vlastním serveru k tomu mám přístup.