» Poradna » Programy

ELSA 3D REVELATOR

Plácl jsem se přes kapsu a koupil infra verzi brýlí ELSA 3D REVELATOR. Vlastním kartu G-FORCE 256 SDR a přesto, že jsem si stáhl nejnovější ovladače ELSA TNT/G-FORCE nepodařilo se mi nainstalovat software nutný pro funkci brýlí. Při pokusu o instalaci nahlásí, že v systému je nevhodná grafická karta a instalace je ukončena. Již jsem vyhodil přes 800,- Kč za techniky a bezvýsledně. Pouze vím, že na jiném počítači s mou grafikou je to naprosto stejné. Zachraňte Williho !!!Velice, ale velice předem děkuji.

Odpovědi na otázku

Nevim jestli ti poradim, ale ja se zatim chystam tyto bryle koupit a myslim si, ze by ti to melo chodit. Co jsem se docetl tak Elsa pouziva standartni detonatory a pouze do nich implementuje sve drivery k brylim. No nevim zkus to na jine karte se stejnym cipem. Jinak mi povez kdo po tobe chtel za navyreseni problemu 800,-???