» Poradna » Notebooky

Elitebook 8460p - problem sleep mode

ZdravimMoj problem je taky , že na notebooku hp elitebook 8460p po prepnuti do uspateho rezimu ( sleep mode ) sa neprebudi , resp. obrazovka ostane tmava aj ked kontrolky svietia a HDD.Problem je v Win 7 aj win 10 , ovladace na grafiku ma nainstalovane najnovsie .Dakujem

Odpovědi na otázku

 |   |  ChromeOS Chrome 49.0.2623.112

Ahoj. Podobnú vec sme práve riesili s týmto istým strojom 8460pproblem so zobudenim z uspatia a problem s prebudenim z hibernaciesporadicky sa objavujuci a tazsie reprodukovatelnydrivery to neriesili, ani reinstall os. riesilo sa to nakoniec vymenou disku, ktory v jednom z testov vykazal chyby. po vymene disku zatial klud

No neviem , ja tam mam SSD Samsung 120 GB je v podstate novy, asi pol rocny a myslim si že v tomto to nebude, lebo disk je v poriadku.Tento SDD som mal predtym v ASUS notebooku a bez problemov vsetko slapalo .Ale dakujem za radu

Stále špičková přenosná WKS.Nesdělil jsi verzi OS ani verzi a původ ovladačů.Co s tím?1) Otestuj z Admin konzole cmd aktuální stav ACPI:powercfg -energyTest trvá standardně 60 s.2) Prostuduj výsledný protokol.Pokud tam nenajdeš žádnou chybovou hlášku, prodluž test na 5 minut.3) Vyřeš chyby popsané v protokolu.4) Mrkni se do Správce zařízení:devmgmt.msczda se zde nevyskytuje nějaký vykřičník/otazník.Pokud ano, aktualizuj příslušné ovladače od výrobce.5) Pochlub se výsledky.

OK , a co je to WKS ?

OK , a co je to WKS ? OS mam Win 7 HE 64 bit