» Poradna » Ostatní

Elitebook - dostupnost, konkurence?

Zdravím,řeknu to velmi krátce - vybírám noťas, pořád si ne a ne vybrat. Teď mi padlo do oka tenhle 12" Elitebook: http://www.czc.cz/hp-elitebook-2570p-stribr... . Zdál by se mi pro moje účely - mobilia při studentskym cestování, dockina na koleji atd. ideální, ještě dokoupit RAM na plnejch 16, 128 gb SSD a už jsem se viděl, jaký to mám dělo za nějakejch 30 a pár drobnejch kolem a kolem. A ejhle, oni ho skoro nikde nemají ani v nabídce, natož pak k dodání.Tak se chci zeptat, není zde někdo z HP nebo takovej znalec trhu, že by mi řekl jak na tom jsem? Jestli už to je vyprodanej model, nebo jestli prostě jen nejde moc na odbyt, takže je jen na objednání?A nebo, jestli mě nevyjde líp nějaká konkurence (řada X u lenova?) ?Díky moc.

Odpovědi na otázku

Lepší:http://www.mironet.cz/dell-vostro-3560-156quot-... Možná víc váží, ale FHD, mat, i7 (Mironet plácá, jistě 4/8), nevibruje, nepřehřívá se, robustně uchyceno víko. Doporučuji.

Díky za tip, ale to už je na mě moc, pardon za ten výraz, "velká kráva"...Mně parametricky ten elitebook vyhovuje, mít ho někde na skladě, tak ho beru hned ještě takhle :(...Čili když nějakou náhradu, tak co nejvíc podobnou.

Toto rozlišení displeye ti vyhovuje? To sorry, ale lžeš si do kapsy! Ale jinak rozumím, jen jsem doporučil to, s čím jsem sám, velice spokojen, i moji testovací králíci (čti: rodina).

Ano, protože většinu času používám ext. monitor. Že na práci se samotným ntb by byla FHD 15 lepší, co je věc jiná, protože tady jsou pro mě zase zásadní rozměry a váha. A pokud jsi myslel rozlišení vůči této velikosti displeje, to je asi tak ideál ne? Když jsem viděl na některých 13" to FHD, tak to by pro mě nebylo.

Ty nepoužíváš u PC triedr*, já ano!* 24 x 70

Žeby jeden z "prvňáčků", který nikdy neslyšel o tom, co je Elitebook. Jen si hraj, "tu máš kouhouta, bum ...."

Prosím?

Může mi prosím autor nebo někdo ze tří lidí, kteří s ním souhlasili, vysvětlit, co je tímto postem myšleno?

Tipnu si, že ten "krám" na práci ani zábavu není? Ale mě to nevadí, je to tvoje volba tak si ho užij. Už máš objednáno?