» Poradna » Programy

Elektronická hudba,dance,trance, doporučíte ?

Mohli by jste mi doporučit nějaké písně z těchto žádrů hudby ? Co posloucháte ? diky.

Odpovědi na otázku

Já vím, bude to ode mě trochu samolibé ale doporučím ti mou produkci.

http://www.humanart.cz/portfolio/D2MAC/dila/&t=6......

Tak ze zástupců radio show, kde se hraje trance doporučím ASOT s Armin Van Burren (A State of Trance). Hraje převážně progresive a uplifting trance. Dále pak třeba Paul Van Dyk, Markus Schulz přes Myon )

Pavel

Sakra, proč to sem postnulo jen 50% z mojeho příspěvku?!

electric universe , vibe tribe, dj tiesto, benny benassi, tune up!

Tiskárna BT-100

:D :D :D

ATB, Paffendorf, Brooklyn Bounce, Chemical Brothers, Fragma, Floorfila, Rank 1, Sash!, Gigi D'Agostino, Molella, Kai Tracid, Mauro Picotto, Hi-Gate
- a pokud máš rád nostalgii, tak třeba 2Unlimited, Snap atd.

kraftwerk

tom petty, the who, kiss, scooter, gigi, helena, iggy pop, bee gees, abba, elvis, crredence clearwater . . , atd

ve winampu si najdi pulsradio, tedy www.pulsradio.com, hrajou Dance a Trance nonstop, je to francouzské rádio, ale ta hudba luxusní, v česku ty písničky budou až za měsíc nebo víc

pravdu vraví.