» Poradna » Ostatní

Ekologická recyklace

Zdravím,rád bych se informoval, zde existuje vzor nebo přímo formulář "Prohlášení nového vlastníka o ekologické recyklaci přístroje".Naše firma by ráda odprodala svým zaměstnanců elektro spotřebiče typu TV, notebook, projektor.Rádi bychom však měli v ruce potvrzení o přenesené odpovědnosti za ekologickou recyklaci z naši společnosti na nové vlastníky těchto přístrojů.Nebo je dostačující vložit tuto větu do předávacího protokolu a tím je odpovědnost automaticky přenesená na nového vlastníka?Děkuji za odpověď.

Odpovědi na otázku

Staci kupni smlouva. A pomerne logicky to v ni ani nemusi byt vyslovne zmineno. Jde jen o to, abyste byli schopni prokazat zmenu vlastnictvi.Az budete odprodavat sluzebni auto, taky nebudete hledat formular o jeho ekologicke likvidaci, ne? Proste sepisete kupni smlouvu. :o)