» Poradna » Programy

EGreat M34A - problém se zvukem

Mám přehrávač eGreat M34A. Přehrávám na něm hlavně filmy MKV ve vysokém rozlišení. Přehrávač podle návodu k použití podporuje audio kodeky pro přehrávání videa: MP3,MP2,AAC,AC3,WMA,M4A,WAV,PCM,DTS down mixing a DTS pass through. U některých filmů, hlavně starších jako třeba Skála (The Rock) jsem našel český zvuk jen v MP3. Připojil jsem ho k filmu pomocí MKVMerge ale při přehrávání není zvuk slyšet. je to divné protože v materiálech se píše, že MP3 podporuje. Zkusil jsem zvuk převést na formát WAV (velikost se zvýšila z původních 185 MB na 1328 MB). Spojil s filmem převedený WAV. Při přehrávání je již zvuk slyšet ale je posunutý dozadu nebo dopředu. Prostě není sesynchronizovaný s filmem. Ovšem na počítači běží jak MP3 zvuk tak WAV zvuk v pohodě a synchroně. Také jsem zkoušel převést MP3 zvuk na AC3 ale tam také není slyšet žadný zvuk. Můžete mi poradit co mám udělat se zvukovou stopou, aby byla v pohodě slyšet při prehrávání na eGreat M34A. Tento problém se týká pouze několika filmů, na které je velmi těžké najít českou zvukovou stopu. Většinou se jedná o nějaký typ TVripu. tyto filmy na DVD češtinu většinou vůbec nemají. Nové filmy, které mají na DVD dabing (AC3) jde zvuk v pohodě. Dík

Odpovědi na otázku

priamo na českej podpore máš k dispozícii free program,ktorý prevádza zvuk vo videách do korektnej podoby,ktorú dokáže egreat prehrať

Můžeš sem prosím napsat odkaz na tu stránku, kde je ten program? nebo alespoň jak se ten program jmenuje. Dík

Tak co? napíšeš sem ten odkaz, nebo sis vymejšlel?

počúvaj,ja tu niesom celých 24 hodín a niesom tu len pre teba,pokial si nevieš prečítať posraný návod na požitie v češtine,ktorý prikladá jediný oficiálny distribútor egreat prehrávačov ku každému predávanému zariadeniu,tak si kúp drevené kocky na hranie,k tomu manuál nepotrebuješ,pozri si stránky umax.cz-egreat prehrávače -podpora-súbory na stiahnutie,tam je všetko od programov až po firmware.

Tak promiň, nemyslel jsem to zle. koukal jsem na tu stránku a v podpoře jsem našel jen 2x firmware (únor 2009 a červen 2009) a manuál k použití. Opravdu mi nemůžeš napsat ten odkaz? Prosím.