» Poradna » Mobily

EGlobal centrum EU

dobrý den ,chci si koupit telefon (honor view 20)na eGlobal centrum EU.Ale příjde mi že ají všechny ty ceny podezdřele nízký,jestli máte nějaké zkušenostis touto stránkou

Odpovědi na otázku

Jo, ja tudle dostal od OSN 30 milionu dollaru. Sice je jeste nemam na uctu, ale co uz...

Odpověď je jednoduchá, pokud někdo prodává stejné zboží výrazně levněji, než ostatní, tak je v tom nějaký podraz. Obzvláště u elektroniky to platí spolehlivě. Takže zapomeň na to a kup to v normálním obchodě.