» Poradna » Programy

Efekt starého filmu

Poradí někdo jak na domácím videu vytvořit shora uvedený efekt?? V jakém programu popř. za použití jakého filtru???Efektem "starý film" mámna mysli takové ty rychle se míhající pruhy a šrámy přes obraz jako ve starých dokumentech. Děkuji

Odpovědi na otázku

Umí to i obyčejný Movie Maker - součást WinXP.

Já jsem zkusil využít Movie Maker, který je součástí Office nebo WinXP.

zatraceně. Hledám to pěkně dlouho, nikdy by mě nenapadlo, že je to implementováno v Movie makeru. Díky moc. ;)