» Poradna » Ostatní

EET zdarma

Prosím, nevíte někdo o nějaké nejlépe webaplikaci pro EET. Potřebuji něco totálně jednoduchého, jakože se tam člověk přihlásí, klikne na "Vystavit novou účtenku" vyplní částku, sazbu DPH a vytiskne.Žádné položky, seznamy, složitosti, atd. Je to pro člověka, který vystaví tak pět účtenek za měsíc a jeho znalost elektroniky končí u dálkového ovladače k TV, proto hledám něco úplně jednoduchého a zdarma.

Odpovědi na otázku

Kasa FIK Free, stahneš na Google Play.

Děkuji za tip, ale zapomněl jsem napsat, že to potřebuji pro PC, ten člověk používá obyčejný tlačítkový telefon.

Nepíšeš, jestli ten člověk s podnikáním teprve začíná nebo zaspal druhou fázi. Pro spuštění v prohlížeči je např. helloCash. Jestli používá W10 jako ty, pro PC je třeba Profi Účtenka. Další mu určitě zvládneš vygooglit sám. Jestli se připravuje na třetí fázi, zbytečně spěchá - včas se ještě objeví nové nabídky aplikací.

idoklad - využije ho i na faktury (vydané i přijaté..) je zadara, bez omezení....případně shoptet (ve free verzi je sice jen na 10 výrobků, ale vy potřebujete vystavit jen pár účtenek, taky by stačil)....

www.zdarma-eet.cz