» Poradna » Programy

Editace zvukových souborů

Může mi prosím někdo poradit jednoduchý prográmek na ůpravu zvukových souborů (*.mp3, *.wav aj.) ?

Odpovědi na otázku

Ak mas nainstalene Nero tak mas pravdepodobne aj nero wave editor.Ak mas zvukovku od Creative tak mas pravdepodobne aj Creative wave editor.Ak chces nieco platene profesionalne tak napr. Cool Edit Pro.Existuju aj pgm na upravu mp3 bez rekompresie, tusim mp3cut alebo ako sa vola.Samozrejme existuju aj stovky inych shareware...