» Poradna » Programy

Editace gpx souboru v GPX editoru

Ahoj,

chtel bych se optat zda nekdo nema zkusenosti s GPX editorem, z duvodu delsi trasy jsme tuto trasu museli rozkouzkovat na 2 ruzne trasy, jedna se sla jeden den druha druhy den, mam tedy dve trasy, ktere kdyz v tomto programu chci spojit, tak se mji spoji jinak nez chci ... koncovka prvni trasy by se mela spojit se zacatkem druhe trasy, bohuzel se tak nestane a ona se spoji s koncem druhe trasy, tudiz z okruhu ktery potrebuju spojit mam razem obrazec s uhloprickami narozdil od okruhu co bych chtel ...

Prikladam i gpx soubor, aby jste to videli:

popelix.wz.cz ...

Odpovědi na otázku

V takto jednoduchém případě asi doporučím otevřít GPX v nějakém textovém editoru a upravit ručně.
Chyba bude u řádku 8551

Celá druhá část trase je zapsaná obráceně. Neznám žádný GPX editro (celkově problematice navigací nemoc nerozumím), ale pro opravu bych:
Vyjmul řádky 8556 až 14455 a vložil uložil je do jiného suboru.
V nově vytvořeném souboru vzal každé 4 řádky (takž vlastě vždy tag ... ) a seřadil obráceně.