» Poradna » Programy

EDGE+Live=hladam suxu vodu?

Vie mi,lamovi,niekto poradit,ako sa mozem napojit z nejakej live distr./danix,slack,alebo abc/pomocou modemu,resp.mobilu na EDGE ,v horsom pripade GPRS- internet??vlozim cd s live distribuciou ...restart, nabootovanie linuxu z live cdpotom spustim ... resp. do terminalu napisem ...

Odpovědi na otázku

Jak na net z Linux Live CD nevím, ale pokud netrváš na Linuxu, pak by to šlo s BartPE, viz. www.nu2.nu/pebuilder, www.911cd.net/forums nebo česky na www.craftcom.net (ale tam není nic o GPRS/EDGE)Pavel