» Poradna » Programy

EDGE problém s rolováním

Mám W10 a prohlížeč EDGE 25.10586 Když zapnu PC tak mi rolování stránek funguje normálně ale po pár minutách přestane fungovat. Máte někdo s tímto prohlížečem obdobný problém ? Nevíte jestli existuje nějaké řešení tohoto problému. Edge používam na jednu věc kterou nechci dělat v jiných prohlížečích (v těch funguje rolování normálně)

Odpovědi na otázku

Nemyslím si, že by existovala nějaká věc, kterou bys musel nutně dělat v EDGE a nešla by v jiném prohlížeči Ten nedodělaný bazmek asi nikdo zkušený dobrovolně nepoužívá, takže těžko poradit.