» Poradna » Notebooky

Edge nefunkční historie

Zdravím nefunguje mi historie v prohlížeči edge už nějakých pár dní a ani po úspěšné aktualizaci na verzi 1803.jak bych měl postupovat.

Odpovědi na otázku

A víte jistě že je to chyba? Postup je jasný. Stáhněte si nějaký OPRAVDOVÝ internetový prohlížeč a ten začněte používat.

Já jsem s edge neměl žádný problém už ho používám delší dobu,ale posledních 10dní se mi nezobrazí historie,po aktualizaci na verzi 1803 jsem myslel,že se problém opravý,ale ono to je pořád stejný.Neměl byste radu aby se historie zobrazovalo kromě jiného prohlížeče.

Tak teď už problém máš, takže nejvhodnější chvíle k přechodu na nějaký normální prohlížeč :)

On má nástroj pro stažení chromu historii? Na co?

On se ten nástroj hodí i na jiné věci, např. bez keců zobrazí stránky s propadlým certifikátem.

U několika mála PC se to stalo. Pomohla až nová instalace.