» Poradna » Web a internet

Edge Chromium nezobrazí daný web, Firefox však ano

Co mám v prohlížeči Edge Chromium "špatně" nastaveno, že mi nezobrazí web www.garaz.cz? Pokud zadám adresu https://www.garaz.cz/, proběhne načtení stránky, ale k žádné změně nedojde a stránka zůstane bezezměny.Na stejném PC pokud odkaz napíši do Firefoxu, web se načte.V Edge Chromium mám výchozí nastavení (nejsem si vědom, že bych měnil bezpečnost webu), blokátor reklamy jsem zkoušel vypnout, ale bez úspěchu.

Odpovědi na otázku

máš někde něco blbě, protože Vivaldi jedoucí taky na Chromiu to načte normálně.

Rada fakt nad zlato! Že tam mám něco blbě to vím i bez tebe, jinak bych se neptal a neuváděl, že ve Firefoxu mi to jede!

NIKDO zde neví, ani nemůže vědět, co jsi s tím "vyváděl" až "maturoval". Jestli to sám nevíš/nepamatuješ si, tak ho resetuj do defaultního nastavení. P.S. a udělej si zálohu, ať tady za chvíli nejsi s dalším dotazem

Ted jsem to zkusil a taky mi to delalo (Vivaldi, stranka se neotevrela a adresa proste zmizela), pomohlo smazat vsechny cookies garaz.cz

Chyba může být taky v té stránce ...

Mně to v Edge najede a dokonce i v IE