» Poradna » Počítačové sítě

Echolife HG250i jak wifi klient

Ahoj, mám doma starý nepotřebný modem HG250i... Nedávno jsme si domů pořídili tepelné čerpadlo s možností připojení na domácí síť a ovládání teploty přes staženou aplikaci... Jenže se mi moc nechce tahat kabel z půdy od routeru do kotelny... Tak mě napadlo, že bych použil tento modem jako wifi klienta a pak k němu připojil čerpadlo... Poradil by mi někdo jestli by to šlo a jak to popřípadě zprovoznit?? Jsem rád za jakoukoliv smysluplnou odpověď... Díky!

Odpovědi na otázku

Uvedený přístroj režim client neumí.

Ok... Díky... Ještě tu mám WL500b od asusu... Ten byl použít šel?

Nebud linej, natahni kabel.

Skoro 100pro wifi routru rezim klient nedava, je to sice jen kvuli os, ale i tak je ti to k nicemu.Jedine reseni je na stare kus nahrat ddwrt/openwrt, pokud sedi model a jeho revize.

Z těch levnějších to umí většina routerů Netis a Well. Jinak ostatní levnější většinou klient neumí.

Ok... Díky všem... Koukal jsem se že by ten WL500b snad jít měl... Takže to asi vyřešim přes něj..