» Poradna » Ostatní

Ebay

Dobrý den,chci se zeptat za jak dlouho je povinný prodejce na Ebay zaslat zbozi po zaplaceni? Zaplatil ( koupil) jsem jiz pred tydnem a zatim nic neposlal.Dekuji

Odpovědi na otázku

U eBay máš lhůtu 45 dní, do kdy zboží musí přijít. Jestli nepřijde, tak ještě v té lhůtě (ne po ní!!!) můžeš otevřít spor l.

Stalo se mi, že mi nepřišly nějaké součástky. Lhůtu na otevření sporu jsem prošvihl. Přesto mi e-bay vyšlo vstříc a peníze vrátili. ☺

Celkem snadno a rychle to zjistíš přímo na Ebay: Handling time – Sellers set their handling time. This can range from the same working day, to up to 30 business days from when they receive payment

Díky moc,nakoupil jsem toho už mraky a vždy to bylo tak do tří dnů odeslané,dokonce i u tohoto prodejce.Tak jsem měl trochu obavy.

A odkud to bylo? Oni to skutečně zvládají poslat často hned ten den nebo následující. Problém je, že to pak tvrdne někde na cestě. Už jsem viděl i balík (měl jsem k němu číslo ke sledování), který byl z Asie v ČR během pár dní, ale pak tu tvrdnul několik týdnů na naší celnici a další týden trvalo, než ho pošta doručila.

Nevada,US

Neposlal, nebo ti to jen ještě nepřišlo?

Neposlal,počkám týden pak mu napíšu,třeba maj taky dovolený a v práci málo lidí.

nebo jen zapomněl zadat, že to poslal...

Naco cakat opytat sa mozes hned

Tak jsem jim napsal,a napsali že to maj v jiným skladu,ale asi za hodinu mi přišlo že je to odeslány.Takze asi zapomněli.Priste na nic nebudu čekat.

Může se stát, že prodejce je na dovolené nebo po úraze v nemocnici. Vydrž.