» Poradna » Ostatní

Ebay vrácení peněz

Dobrý den, zaplatil jsem na ebay xbox, ale druhý den, mi přišlo přímo z ebay, že to vymazali, nevhodný prodejce, požádal jsem sio vrácení peněz, ale píše mi to, že je to vymazáno, nejsem schopný tam zadat číslo objednávky, protože neexistuje a na ebay mi to píše, že spor nejde otevřít tak jak to mám udělat? díky za odpověď prodejce nereaguje, ale mám tam garanci peněz, akorát se nedostanu dál, pokud nezadám číslo objednávky kterou mám, ale nefunguje

Odpovědi na otázku

My ebay/Purchase History/More actions/Didn't receive an item...

pokud Ebay zrušil obchod, protože šlo např. o fake apod. tak by ti měl Paypal normálně poslat prachy zpět. Mrkni se do emailu od Ebay - podle mne tam něco o tom musí být.