» Poradna » Ostatní

EBay reklamace

Zdravím,Zakoupil jsem na eBay 2 kryty na mobilní telefon (které u nás nejsou k sehnání), dohromady stály cca 350kč, bohužel přišli kryty na jiný mobil. zažádal jsem o vrácení peněz, to mi bylo uznáno s tím, že peníze mi přijdou na Paypal účet, ale už je to 14 dní a nepřišlo nic, reklamace je uzavřena a nikde nevidím možnost nějakého kontaktu atd. prodejce nekomunikuje. Chci se jen zeptat, zda je nějaká možnost se bránit, nebo jsem prostě prohloupil... Děkuji :)

Odpovědi na otázku

A nečeká náhodou prodejce, až se mu to zboží vrátí?

ne, to bylo uvedené ve zprávě co jsem dostal, že vzhledem k cenně zboží, ho vracet nemám

Pokud je reklamace uzavřena, tak jsi ji musel uzavřít nebo odsouhlasit uzavření ty sám. Každopádně ale ještě počkej, on to nemusel poslat hned a připsání na PayPal taky trvá.

díky, no souhlasil jsem s vrácením těch peněz, tím se to uzavřelo. tak třeba ještě přijdou

Myslím, že přijdou, ono to Číňanům trvá, zvlášť když mají něco vracet :)