» Poradna » Ostatní

Ebay nákup

Ahoj,Poprvé mi z ebaye doručuje zásilku UPS. Která po mě teď chce doložit výši poštovného u zásilky, ale prodejce tam měl napsáno free shipping. Jak v této situaci postupovat, nebo setkali už jste se s tím? Jedná se o zásilku za 53 dollarů.

Odpovědi na otázku

vytiskni jim do PDF (např. přes virtuální tiskárnu PDF Creator) fakturu z Paypal (pokud jsi platil přes něj), kde je vždy poštovné uvedené a když je free je to tam napsané. Tu jim pošli, uvidíš, jestli jim to bude stačit.

Přes Paypal jsem neplatil. Platil jsem jen kartou. Tak právě nevím, kde tuto fakturu vzít. Zkusím kontaktovat prodejce. A nevíte jestli to ještě proclí nebo přidají dph?

Najdi si to na eBay, u položky klikni na "Order details", a vpravo nahoře máš "Printer friandly page". Tak na to klikni a zobrazí se ti docela pěkný výpis. Vpravo nahoře má symbol tiskárny, přes který to můžeš uložit jako PDF a poslat jim to.