» Poradna » Web a internet

Ebay - aukce bez stanoveného poštovného - přihazování?

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je možné přihodit do aukce, u které není nastavené poštovné do České republiky. Klasický nákup bez nastavení poštovného do ČR nejde dokončit. Jak je to tedy v případě aukce? Co kdybych vyhrála aukci na které není nastavené poštovné? Pustí mě to vůbec přihodit? Byla by výhra platná? (možné odeslání potvrzené mám, jen není zatím nastavené)

Odpovědi na otázku

Kontaktuj predajcu. Minulý rok som takto z IT kúpil v aukcii raz kávovar a raz mlýn na kávu. Samozrejme po overení u predajcu či a za koľko mi to pošle.

děkuji za odpověď. S prodejcem jsem již domluvená, spíše mi šlo o to, aby mě pustil ebay jako systém. Jelikož když jsem kupovala klasicky tak mě to bez nastavení poštovného prostě nepustilo dokončit nákup, ani když jsem dala například převod, tzn. pozdější platbu.