» Poradna » Ostatní

Easy CD Creator 4.02 a napalovačka

Mam taku otazku. Je normalne, aby mi po kazdom napaleni Cdcka vysunulo a hned zase zasunulo napalene CD naspat do napalovacky? Nero Burn to nerobi.Mam Easy CD Creator 4.02 a Philips 32x8x4.

Odpovědi na otázku

Jo s Easy CD Creatorem mi to taky delalo, nicmene nicemu to nevadilo.

je to celkom jednoduche, CD Creator sa uspokoji az po uplnej kontrole napaleneho CD, teda az ked ho nanovo nacita po vsunuti CD mechaniky s napalenym CDckom. Myslim si, ze je to celkom rozumne, zvlast ak po niektorych softoch neprecitaju obsah CD ani oni sami.