» Poradna » Programy

EaseUS Todo Backup Home

EaseUS Todo Backup HomePoužívám již nějakou dobu tento program, který se mi osvědčil a mám ho placený.Tentokrát bych ale potřeboval, již existující zálohu dostat do hlavního okna, abych s ní mohl dále pracovat. Poradíte mi?P.S. Smazal jsem zálohu v hlavním okně, nikoliv fyzicky ****backup.pbd.Nyní potřebuji spojit několik verzí záloh dohromady, která je přístupná z EaseUS Todo Image manager.....Díky za rady, J.

Odpovědi na otázku

No tak ty zálohy zpátky načti...

Tak mi napiš jak....? (To bych se tady asi neptal....)

Začal bych tím, že si přečtu manuál. Je to poněkud agresívní rada, ale většinou funguje.

Kedze to mas platene, pravdepodobne mas tiez support. Odporucam to pouzit a kontaktovat vendora, kedze mas zrejme funkcie ktore ostatni, co to pouzivaju zdarma, nemaju.