» Poradna » Notebooky

E5280 nebo E5480 @ i5 7200u, 8 GB DDR4, 256 SSD, Full HD

Zdravím všechny a příznivce Dellu především ;) Mám v práci na výběr z těchto dvou, vlastně tří a ještě E5580 noťasů ve stejné konfiguraci a nejsem si jistý, který zvolit? Poběží 80% času s externím monitorem, takže velikost displeje mne až tak netrápí. Trápí mne skutečnost z mnoha recenzí, že chlazení na E5280 jede prý prakticky permanentně oproti větším modelům. Oba větší modely mají shodnou 4-cell baterii, mají více portů a ergonomie klávesnice je logicky též lepší. Největší má navíc numerický blok, který troufám si tvrdit neužiji a 15" model je byť jen na občasné přenášení dosti neforemný, těžší. Budu rád za každý postřeh k všem kandidátům. Díky ;) S parametry hýbat nemohu, vše je, jak píšu.

Odpovědi na otázku

U pracovního NB to je jedno.U velikosti jsi si odpověděl sám.Já bych vzal 5480 už jen kvůli 14"

Souhlasím, je to taková ta zlatá střední z nabídky, díky za názor :)