» Poradna » Programy

E-mailový klient - oznamenie novej spravy

Potreboval by som poradiť aký mailový klient používať resp čo treba nastaviť aby som bol vo windowse informovaný o prijatí novej správy tak ako napr na smartfone (notifikácie). Používam Thunderbird a som spokojný ale hoc mám "zaškrknuté" aby ma klient informoval nič sa nedeje. Thunderbird nie je ani v system tray a nezdá sa mi ani že by bežal na pozadí.http://s4.postimg.org/ufntjf7d9/Clipboard01.png

Odpovědi na otázku

1. Musíš v nastavení účtu nastavit, aby TB pravidelně kontroloval novou poštu na serveru.2. Aby TB běžel na pozadí, doinstaluj si addon Firetray (a patřičně si ho nastav), a dej si TB do aplikací spouštěných po přihlášení.

Mám email na centrum.cz , kde mám nastavené přeposílání notifikací nově přijatých emailů na mobil. Služba je zcela zdarma a dělá mě klidným hlavně na cestách, kde nemám přístup na internet :) .