» Poradna » Programy

E-mail

Prosím o radu mám outlok 2003 a chci si přesměrovat poštu na soukromou schránku nevím zda li to jde.dík.

Odpovědi na otázku

Tools/Rules and Alerts/E-mail RulesTady vyrobite nove pravidlo, ze vsechno se ma preposilat (kopirovat, ne presouvat!) do Vasi soukrome schranky a ono bude.

hm to tazko ak napr. pouziva exchange a nema to tam povolene . A pri napr. pop3 by mu ten filter fungoval iba vtedy, pokial by to mal stale zapnute a bol stale pripojeny...

To s vaším poštovním klientem nesouvisí.Pošta se přesměrovává na straně serveru.Chtělo by to uvést, jakou máte mailovou schránku.