» Poradna » Počítačové sítě

E-mail SEZNAM.CZ nefunguje?

Nejde se mi prihlasit na e-mail seznamu pres web. Browser firefox 3.0.10 a explorer 6. Konci na "Firefox nemůže navázat spojení se serverem login.szn.cz". Nenacne se ani samotne email.seznam.cz ... Pozorujede nekdo to same? Diky.

Odpovědi na otázku

mas ban na gmail.com ?

Smazat cookies mi vždy pomůže

Ahoj mám dnes ten samý problém.Mám za to,že je chyba na jejich straně

nejde to. tech podpora nefunguje,takze se tam ani nedovolam

Jsem na tom stejně, jsou to smradi

stejny problem,nepomohlo nic, az jsem vratila nastaveni pc na 30.4. tak to zacalo slapat

K patřičné síťové službě nejlépe sluší patřičný síťový klient!
Mimochodem, funguje...

Komu to cpeš?

jarda - no tobě ne - tak se nevzrušuj.

ja vim, ale dostal me svym "chytrackym" kecem.

a) je dobře vědět aspoň to jak se jmenuji, nikoliv ménit nicky častěji než spodní prádlo.
b) to není "chytrácký kec", ale zcela logická úvaha! Webové rozhraní je jen a pouze náhražka!

>> pokud nejste schopen zvládnout používání přísluŠného síťového klienta, pak je na uvážení, zda není používání síťové služby jako takové nad vaše síly.

Předtím to kec nebyl, teď už to kec je... Ta náhražka vznikla právě kvůli jednoduchosti, takže ovládat (a nedej bože pořádně ovládat) klienta je mnohem složitější (a mnohem luxusnější a pohodlnější) než webové rozhraní...

Ono to není o ovládání jako takovém, ale spíše o schopnosti nastavit klienta. Což přes návody poskytovatele někteří jedinci prostě nedovedou zvládnout.

A opravdu to bylo a je náhražka klienta a jen nouzové řešení.

Co se týče mé odpovědi, pak na otázku: "e-mail SEZNAM.CZ nefunguje" reagovat jedině, že po zkoušce to NENÍ pravda. SMTP i pop3 fungují.

je ti lip, kdyz jsi mi tak hezky vysvetlil? v otazce je konkretizovano na pristup pres webove rozhranni... nemel kolem. pokud ti vse funguje, tak si to vychutnej a nereaguj. problem, jak se zda, se tyka vice uzivatelu. mailserver samozrejme funguje, tady resime nefunkcni jeden pristupovy kanal...

Telnet ano...

k cemu telnet?

Pomocí Telnetu si také můžete přečíst či odeslat e-mail...

Jen tak mimochodem,není nutné všechno smetí cpát přes klienta do PC.Pepa

Ono je to nutné?! A od kdy?!
Pokročilé filtrování, pravidla, integrovaná antispamová a antivirová ochrana, používání miniaplikací typu KShowmail, atd. je určitě bezpečnější a mnohem přehlednější než webové rozhraní.

Myslím tím,když během 2 dnů přijde od přátel 7 e-mailů a u 5 stejná příloha
(super video).Pepa

taky mi to od rana nejede.

Mi to taky nefunguje
W XP sp 3
mozila 3
A vidím zase super poradna!
Spousta osočování a odpověď nebo rada žádná.

Je tu někdo kdo fundovaně a bez urážek poradí
Díky

vcera doslo k hromadnemu automatickemu upgrade Firefoxu. takze zrejme bude potreba upravit Nastaveni........

to neni ono, zkousel jsem...

Ale odpověď je jasná, užijte příslušného klienta, nebo Telenet!

Tohle bude chyba u nich, mě to též nejede. Ani na linuxu v prohlížečích ani na Vistě, zkoušela sem IE8, FF3 a Operu i smazat cokies. Jejich email nepoužívám jako hlavní, takže mi to nijak nevadí.

Tak nevím, ale mně jde se přihlásit

Nejde mi se přihlásit, ... čím to je netuším...
ale stahuju si právě poštu na local z pop3.seznam.cz

No je to možný, ptala sem před chvílí známých a taky jim to jde, ale jak tak čtu nejsem jediná, jsou tu aspoň 3 topici kde mají stejný problém. Ale nijak tím netrpím, protože seznamácký email moc nepoužívám :)

Jen takový postřeh, přes anonymizer se tam dostanu :)

Nejsi jedinný komu email na seznamu nefunguje. Naopak pokud funguje tak funguje tak špatně, že je to k uzoufání. By mě zajímalo co vlastně ten tým programátorů co to má na starost dělá v pracovní době.
Třeba mě nejdou připojovat přílohy věší než 300KB - slovy třistaKilobajtů. A to mám přitom neomezenou velikost schránky.

Možná Seznam vymění programátory za lepší a bude to zase všechno OK.

Myslím, že u seznamu je potřeba vyměnit víc věcí než jenom programátory :).

Nejde mi to také, to je servis,smradi

taky mi email na seznamu nejde a to ani přes IE, Operu a ni Firefox

Ja sa už 1/2 dňa snažím prísť na to kde je chyba. Odinštalovala som Mozillu Firefox, vyskúšala som i Operu, IE, odstránila firewall, skontrolovala cookies, vyčistila pc, ale stále nič. Tento problém mi nastal včera po aktualizácii Firefoxu na verziu 3.0.10. Viete niekto poradiť? Díky moc.

Ne myslím, že to s aktualizaci nesouvisí. Mám známé co jim to v pohodě jide. A zkoušela sem taky FF, Operu, a IE a nic ani na Linuxovi ani na Vistě to nefunguje. Akorát mě se * *, že mám na foře kde správcuju spamy a teď je nemá kdo smazat...

Co tady vyšilujete - Seznam e-mail jde jako z praku - máte tam bordel vy.

Psala sem, že ten jejich email nepoužívám a mám ji zaplněnou max. na 2 MB

ted jsem na seznamu byl s beta firefoxem 3.5 beta 4 bez problemu seznam funguje!

Mail mi nejede od patecniho rana....ptal jsem se znamych co maji stejneho providera a mail na seznamu jim bezi...zkousel jsem to na Firefoxu i na IE a oboji bez uspechu...Pak jsem to zkusil pres mobil a prvni prihlaseni dopadlo uspesne, nasledujici uz ne...od ty doby se uz nepripojim vubec...Jediny, co me uklidnuje je, ze nejsem sam

Mám týž problém,už hodinu si lámu hlavu kde je chyba.Pepa.

Mi se taky nedaří se přihlásit.

Kdyz to vemu pres anonymizer tak to napise nasledujici:

Bad Request
:
Your browser sent a request that this server could not understand.
: Reason: You're speaking plain HTTP to an SSL-enabled server port.
Instead use the HTTPS scheme to access this URL, please.
:

Hint: https://login.szn.cz:8843/

: Set-Cookie: flags=3ed; expires=Fri, 29-May-2009 19:40:32 GMT; path=/; domain=.anonymizer.in Content-Disposition: inline; filename="loginProcess" Content-Length: 1043 Keep-Alive: timeout=5, max=100 Connection: Keep-Alive Content-Type: text/html

taky se nemůžu přihlásit z ýádného prohlížeče, takže doufejme, že to co nejrychleji opraví.

ani pop3.seznam.cz mi nevraci...

S podobným problémem se mi ohlásil kamarád kolem šesté večer. Zkoušeli jsme co se dalo, jsme od sebe vzdálení asi 2km, ale každý na jiném provideru. Mně přihlášení krásně šlape, on se na mail seznamu nepřipojí. Nakonec jsem ho přes Skype navedl jak si nastavit Thunderbird, a ten se sice na emailový účet přihlásil a poštu stahoval, ale při odesílání pošty ohlásil chybu - nedohodl se certifikát providerova SMTP serveru se seznamem - prý mu (tomu certifikátu providera )zrovna skončila platnost. Takže se to hádám mohlo projevit i při bezpečnostním přihlašování přes www na seznam?. Mysleli jsme si že to je jen lokální problém místního providera, ale teď podle ohlasu vidím, že to má spousta lidí po republice? Co mi pak ten kamarád volal tak mu technik poradil, že než se to u nich opraví tak aby se přihlašoval na seznam v režimu bez zabezpečení - Přepnout Email na: verzi bez SSL.A prý to funguje.

Mi to nejde ani bez SSL
Zkoušel jsem to ze tří počítačů a nedostal se ani z jednoho.
Ať je to přes mozilu,operu nebo exploler pořád to samé.
to je s SSL
Firefox nemůže navázat spojení se serverem login.szn.cz.
Požadovaný server existuje, ale prohlížeč nebyl schopen navázat spojení.
* Server může být dočasně nedostupný; Opakujte akci později.
* Nemůžete-li prohlížet i ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení počítače.
* Pokud je váš počítač chráněn firewallem a nebo proxy serverem, zkontrolujte jejich nastavení.
a toto bez SSL
Spojení se serverem bylo v průběhu načítání stránky ukončeno.
Spojení bylo v průběhu otevírání komunikačního kanálu se serverem neočekávaně přerušeno. Opakujte akci.
Tak nevim buď su blbý já nebo na to seznam z vysoka ...
Kdyby aspon napsaly máe problém ... mějte strpení
nebo u nás to není skuste ...
ALE SEZNAM MLČÍ A TO mě nejvíc štve.
Pokud někdo přijde na to čím to je napište prosím. Díky

pozoruju stejny problemy jako ty, akorat nechapu, proc ma kamos se stejnou konfiguraci (wxpsp3 + ff3.0.10), nema problem. jediny v cem se lisime je jina ip adresa sdilene site providera a tedy jina pristupova cesta ven do internetu, ale to by nemel byt problem. fakt divny, ale uz me to sere. vytvoril jsem si zatim ucet na gmailu.

Napsal jste nekdo tem kokotkum ze seznamu mail, ze to maji rozbity? Tady http://napoveda.seznam.cz/cz/email-top-10-dotazu.html... je moznost on-line podpory, ktera je ale od vcera ve stavu "On-line podpora vybrané služby je plně vytížena nebo není v tuto chvíli k dispozici. Opakujte prosím požadavek později." takze hadam bud skutecne pretizena, nebo spis, a to je podle me pravdepodobnejsi - vypnuta.

Taky zde přidávám svůj hlas - email na Seznamu mi nejde. Už druhý den. Zkoušel jsem připojení přes pevnou linku i přes mobil, různá připojení, různé prohlížeče, různé počítače. Podle mně je chyba někde na jejich straně. Neobtěžují se ani informovat o aktuálním stavu jejich služeb - lidi takhe neví, jestli je chyba u nich doma na počítači nebo jestli je chyba na straně email.cz ?

Zdravím! Taky se přidávám na email seznamu se mi nejde přihlásit od včerejšího (pátečního rána), nejde to i u zbylých členů rodiny. Soused bydlící 20 m od nás bez problémů, má jiného poskytovatele. Nejvíc mě štve, že Seznam, který by se měl chovat trošku profesionálně, ani neinformuje o problému. Možná by tím usnadnil práci hodně lidem. Výpadek bych toleroval, vždyť problémy může mít každý, ale jejich mlčení mě štve. Je zcela jisté, že zprávy o výpadku se k nim dostali.

Jsem na tom od včerejška úplně stejně

Taky patřím k těm , co od včerejška cca od 13:00 nejde připojení na meil na seznamu.

mě taky nejde
sepíšeme petici....nevím jakou ale je to modní....

Taky se mi nedaří přihlásit se na seznamový účet v počítači, ať dělám co dělám... Je nevím, proč mi to na mobilu jde naprosto bez problémů, a e-mailový klient v počítači maily normálně stahuje.

Taky mi vrtá hlavou, proč klient (Thunderbird) bez problémů poštu přijme, ale klasicky přes seznam se přihlásit nelze. U toho klienta mi akorát nejde odeslat poštu. Snad se Seznam pochlapí a brzy buď informuje o závadě, nebo problém tiše vyřeší. Těch klientů, co mají stejný problém, bude asi hodně..

Mám stejné problémy od včerejšího rána. Vyzkoušela jsem všechny rady i možnosti - bezúspěšně. Vše ostatní funguje. Myslíte, že to oni sami opraví, Asi nemá cenu něco podnikat, když to nejde více lidem?

Zdravým
nový postřeh
doma mi to stále nejde ani PC ani noťas
ale u kámoša sem se normálně připojil, na svoje jméno.
Tak nevím?

Taky mi to nejde, na nic sem nesahal aktualizace FF mam zakazane. Na posledy jsem byl na PC ve ctvrtek a vse OK, druhy den nic. Na email se nedostanu. Nejde mi to ani z notebooku, ani ze stolniho PC. Zkousel jsem i 4G kartu od tmobile, taky se tam nedostanu. Porad mi ale vrta hlavou, jsem z Budejovic net pripojeni Starnet. Ale kolega z vedlejsiho vchodu co ma stejne pripojeni se tam dostane. Proste hlava mi to nebere, zkousel jsem stav obnoveni systemu do minuleho tydne nic, proste Fuck Off - jsem z toho na prasky. Proc to nekomu jde a nekomu to nejde.

Jsem v tom s vámi....trápím se tu jako blázen, ale teď vidím, že je zbytečné asi něco zkoušet...

taky tak, zkusil jsem všechno možný a prd

Přes proxy se normálně připojím. Když nepoužiju proxy, tak to vždy skončí chybovu hláškou. Vůbec to nechápu.

Snad o tom alespoň vědí, ale nepředpokládám, že by pracovali o víkendu.

TAKY VÁM TO UŽ FUNGUJE JAKO MNĚ?

Mi ano a ani včera, předevčírem a ani kdykoli předtím tomu nebylo jinak ... obávám se že chyba byla přímo na Seznamu, nebo v té strakaté karikatuře browswru co tady někteří (bůhví proč) používají

nějak nechápu co tím chcete říct....

Už to jede! Přihlásil jsem se pře top10 dotazů a naskočilo to.

Luk

potvrzuji, taky mi to jede.

Bezna udrzba serveru, nedelaj to hromadne ale postupne, priste to zas nepujde tem co to slo ted, provadi se to temer kazdy rok.

to bych ani tak netvrdil. tady neslo o nefunkcni ucty, ty fungovali vsechny. dostat se k nim slo ale jen z nejakych ip adres...

je to hnus už 3 den se nedostanu na emaily, pořád bad request,tak a co ted,spraví to tam někdo,nebo jak?

Firefox i poštovní klient bez problému, když už vytahujete starší vlákno.

ano

Asi před hodinou mi vypadl chat a od té doby se nemůžu přihlásit na maily.

nepracuje seznam.cz

Dobrý den nejde mi připojení na E-mail

Také mi dnes nejde email na stránce Seznam.cz. Víte někdo co se děje, jak to uvést do provozu?
Díky za odpověď. Olga

Co to má znamenat. Proč to dočerta nejede?Zdvořilost vynechám jako díky vašemu vylepšení to vůbec nic nenačte akorát prázdnou stránku která mě začíná srát.Vůbec nečekám na důležitý email však to máte v piči ne pohada na frendliho co by sme se otravovali z kokotama co mrdky. Tak vás vy bastardi tímto prosím strčte si ten seznam do však znáte to ne.

jo, pozoruji to same, a musim rict, ze me to pekne sere!

nejde se dostat na e-mail.co stím?

Ahoj, mě taky nejde email už několik dnů.Na seznamu se v poho přihlásím, ale pak už je jen bílá obrazovka a nahoře v levo v rohu je napsáno : NAČÍTÁNÍ EMAILOVÉ APLIKACE. To trvá třeba den a stále nic. Nevím co s tím. Když dám šipku zpět tak se mi zobrazí emaily na seznamu, ale nemůžu je rozkliknout. Mám Windous 7 . Prosím o pomoct. Díky

Nový seznam email (resp. fyzická cesta k němu) je citlivější na MTU hodnotu každého počítače:vyzkoušejte postup dle http://support.microsoft.com/kb/314825/cs

nejde mi otevřít email

Poslední dobou načítání email zpráv = HRUZA.Dnes to opět není funkční.Lépe přejít jinam.

Dobrý DEN. NEJDE MNE PŘIHLÁSIT K emailu: seznam.cz děkuji

Po zadání mě nešel email.R.Ledvina

Jak se mam prihlasit do mailu pres mobil

nemohu otevrit seznam.cz

Kdo mi poradi? Nemohu se připojit na seznam mail zapoměla jsem heslo a ten dotazník jsem odeslala podle návodu a pořád čekám a nic se neděje předem děkuji Zuzka

Přihlásím se na seznam ukáže se obálka hned to bude a čeká a čekám a nic.

Nemohu se dostat na email

drazí přátele mate vůbec tušení co stým udělat ???? . seznam.cz email , již nedůvěřuji jak mile se to stane jednou tak to de už proudem . založil jsem si Gmail

Zdravím, po stáhnutí aktualizace Skype (23.04.2015), nastal problém s přihlášením do email na Seznam.cz v prohlížeči InternetExplorer. Chrome nemá problém. Nevyřešeno!

dobry jden nejdeme registrace email a vzdi potrebuju na hry uplne novej ucet tak nevim co stim

Včera jsem normalně ráno mailoval,pak jsem zavřel mail počitač a večer už jsem se nemohl přihlásit

chtěla jsem si email.

nelze se připojit na e-mail tabletem,fungovalo to. Něchtěl se připojit ani počítač,pocca 30 min boje ,počítač se připojil tablet stála nic. V posledních cca 14 se to opakuje už po páté. Mám kvalitní vybavení a rychlé připojení,podle seznamu je vše ok.Jsem přesvědčen že to problém u nich.

Mě také ne .Než mi vypadl mejl, tak mi do mejlu chodily stále zprávy, že e-mail nejde odeslat. Hlavně, že nám stále slibují něco nového a nakonec nám nikdo nepomůže. Měli bychom je bojkotovat. Nepouštět všichni alespoň jeden den internet a pak bychom viděli co s námi ti chudí udělají.

Nefunguje ní když se přihlašuji normálně to najede a zápěstí mi napíše chyba ověřený majitele

Nemohu se přihlasit na email.