» Poradna » Počítačové sítě

E-mail BAD_ENC_HEADER

Zdravím,
znama me pozadala jestli bych se ji nekoukl na e-mail ktery ocekavala. Prisel ji vsak jen nejaky vypis od antispamu. Predtim ji chodil od tohoto odesilatele v poradku. Moc tomu nerozumim. Mail byl asi nekolikrat preposilan a jedinou zvlastni hlasku co jsem tam nasel je BAD_ENC_HEADER, ale nevim co to znamena. Da se poznat kde je chyba a pripadne da se to vyresit kontaktovanim spravce toho mail serveru, aby tam udelal nejakou zmenu? Nebo je to problem u odesilatele? Take jsem googlil, ale jednoznacnou odpoved jsem nikde nenasel.
Dekuji vsem za odpoved

Nasleduje vypis: pozn.: jmena a adresy jsem z pochopitelnych duvodu zmenil.

Received: from antispam.gigant.cz
by red.gigant.cz (GIGANT mail server) with ESMTP id IJC10308
for ; Fri, 25 Mar 2011 07:29:08 +0100
Received: from mxh1.seznam.cz (mxh1.seznam.cz [77.75.72.26])
by antispam.gigant.cz (Postfix) with ESMTP id A965E17CC51E
for ; Fri, 25 Mar 2011 07:28:43 +0100 (CET)
DomainKey-Signature: a=rsa-sha1; q=dns; c=nofws; s=beta; d=seznam.cz;
h=To:Received:Date:From:Subject:Mime-Version:Message-Id:Content-Transfer-Encoding:Content-Type:X-Country:X-Abuse:X-Seznam-User:X-QM-Mark;

b=PmpHPVoyCyrYYImrdYNaGxE+NmwnrAqNk/3e5Nlr4nwnBMPjCpXXxaLRbDLOQBaFj
yAnt3TdsxfT1wKH7O0nh0497ICaBPfDxpl+RoZaX673MPdaRHriAMseac5TxnvrO5rg
GPmYQblVKaZD6VqJZaQLMqvNKgs0Y1kcmyfdWpo=
To: =?iso-8859-2?Q?Sa=B9a=20Be=E8v=E1=F8ov=E1?= ,
=?iso-8859-2?Q?jmeno=20jmeno=E1?= ,
Pozn.: nasleduje asi cca 20 dalsich adres
=?iso-8859-2?Q?M

Received: from router-tomanova.pilsfree.net (router-tomanova.pilsfree.net [81.201.60.162])
by email.seznam.cz (Email.Seznam.cz) with HTTP
for jmeno@seznam.cz;
Fri, 25 Mar 2011 7:27:16 +0100 (CET)
Date: Fri, 25 Mar 2011 07:28:40 +0100 (CET)
From: =?iso-8859-2?Q?jmeno=20jmeno=E1mov=E1?=
Subject: =?iso-8859-2?Q?Fwd=3A=20POSLAT=20V=A9EM=21=21=21=21=21=21=21?=
Mime-Version: 1.0
Message-Id:
Content-Transfer-Encoding: quoted-printable
Content-Type: text/plain; Ukázat celý příspěvek

Odpovědi na otázku

Provider zmenil certifikat alebo sposob autentifikacie na serveri odchadzajucej posty. Pozri na hostingu, kde mas mailove konto, ako spravne nastavit postoveho klienta. Chyba moze byt aj v nespravne vyplnenom cisle portu pri TSL alebo SSL spojeni.

Kdyby to bylo ale v portech nebo certifikátech, tak to bude u všech zpráv ne? Jiné e-maily chodí v pořádku.